Vrijwilligers

Voorzitter 

Patricia Smolders

Heerbaan 368

011 433404

patricia.smolders@telenet.be

Secretaris, administratie, Facebook


Willy Fonteyn

Mouterijstraat 82

011 437186

0497511359

willy.fonteyn@telenet.be

Penningmeester

Rudi Vints

 H. Droogmansstr. 23

011 432811 

rudi.vints@telenet.be

Kinderoppasdienst

Marilda Van Sweevelt 

Sparrenbosweg 25

0498124694

marilda@telenet.be

kinderoppasdienst.koersel@telenet.be


Opgelet: onderstaand e-mailadres is geldig vanaf maart 2017.


kinderoppasdienstkoersel@gmail.com



 


Sparen, kortingskaarten


Stefan Vanzeer


Hemelstraat 6



stefan.vanzeer@outlook.be


GOSA

Magda De Ceuleners

Hazendonkstraat 7/4 Beringen

011 427434

magda.de.ceuleners@telenet.be

Nmbs passen, gsmkaarten,

filmtickets, lijnkaarten

Ria Goossens

Trompetstraat 3

011 424907

Onthaal gratis leden

Marina Claes

Albert I Laan 90

0479618914

claes.marina@gmail.com

Onthaal gratis leden

Maria Giels

Langeveldstraat 48

011 572265

jozefschepers@icloud.com

Activiteitenbeheer, website 

Lieve Rens

Zandstraat 19

011 420250

0476351936

deblindemannen@pandora.be

Verslag 

Jean Vanbaelen

Korspelheidestraat 30

011 425456

jean.vanbaelen@fulladsl.be

Creatieve duizendpoot

Christel Philips

Sparrenbosweg 32

011 452265

christel.philips@telenet.be

Jonge gezinnen 

Véronique Vanoppen

Plakettenberg 35

0486136852

vero.v@telenet.be

Marc Linssen

Koerselsebaan 140

Heusden

0485508687

marc.linssen@sfz.be

Veerle Put

Schrikheidestraat 14

011 437535

veerleput@live.be

Silvana Bokovska


0487542688

boskovska.albrecht@gmail.com


Cindy De Caluwe

Boomgaardlaan 50

 

011 818833

 


marc.quaden@telenet.be